3 x BEST Oil

Odborné poradenství

Náš obchodní tým je složen z odborníků s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Svých zákazníků si velmi vážíme, proto je naší největší snahou jednoznačné a dobře pochopitelné poradenství při výběru produktů a efektivní komunikace během prodejní a poprodejní podpory. Naším cílem je rychlé a cenově příznivé uspokojení potřeb zákazníka.

Tým odborníků

s mnohaletou praxí

Potřebujete poradit?

přejít na kontakt

3 x BEST Oil

Skladové zásoby

Máme jedny z největších skladů olejů a maziv Shell v České republice. Na celkové ploše o rozloze ??? m2 naleznete téměř 100% portfolia produktů Shell, včetně průmyslových specialit.

Skladování, balení, nakládání a distribuci provádíme s maximální péčí k naprosté spokojenosti našich zákazníků. O dostupnosti skladových zásob se můžete informovat v našem e-shopu nebo zákaznickém centru.

Více než 900 položek,

400 000 litrů

Katalog produktů

přejít na katalog

3 x BEST Oil

Doprava

Držíme skladem stovky produktů ze sortimentu olejů a maziv, aditiv, doplňků a nemrznoucích kapalin. Naše sklady jsou situovány v České republice, proto je pro nás standardem doručení do 24 hodin od potvrzení objednávky prostřednictvím vlastních rozvozových vozů nebo silných a spolehlivých partnerů pro logistiku.

Doprava zdarma

při objednávce nad 4 000,- Kč

Vlastní rozvozové vozy

silní partneři pro logistiku